Національний цирк України

Друк

Ціна:  від 140 грн. (діти); від 140 грн. (дорослі)

Тривалість: 1 день.

Транспорт: Автобус, пішохідна екскурсія.

Маршрут: Переяслав-Хмельницький - Київ - Переяслав-Хмельницький.

Опис туру: Зануритись в атмосферу циркового мистецтва разом з Інформаційно-туристичним центром «Переяславська Перлина». З 21 вересня 2013р., на Вас чекає нова програма “Караван чудес”. Цього разу на шанувальників ілюзії та сміху чекає двогодинне занурення у фантастичний світ магії та чародійства.

Сюрпризом для глядачів у новій програмі будуть: білий тигр, дресировані латиноамериканські носухи, східні красені - верблюди, веселі собачки, розумні коні, плазуни і це далеко не всі тварини, які прийматимуть участь у новому шоу. 
Незабутні почуття захоплення Вам даруватимуть: кращий жонглер світу, фіналісти 5-го сезону “Україна має талант”, бронзові призери 36- го Міжнародного фестивалю в Монте-Карло, заслужені артисти України, неймовірні еквілібристи, повітряні гімнасти, кращі майстри спорту...


Піддатися чарам міфічних істот та неймовірним пригодам Вам допоможуть найдревніші божества Греції — фавни.
Фавни відкриють секрет справжнього чародійства, бо з давніх часів вони славилися умінням передрікати майбутнє. А майбутнє не за горами, бо попереду у Вас насичена та цікава програма, якою можна насолоджуватися не один раз.
Виступ повітряних гімнастів- це завжди дивовижна казка під куполом цирку. Гармонійне поєднання чудово підібраної музики і ефектні трюки придають програмі характерний стиль і неймовірний шик.


На Вас чекає екзотично-ілюзійне шоу з білим тигром та іншими дресированими тваринами.
Жонглер-віртуоз продемонструє глядачам неймовірні трюки. Він зміг освоїти не тільки елементи жонглювання, а ще й вміє стояти на ходулях, тримати перш на лобі та відбивати м'яч на ньому.


Двогорбі верблюди покажуть красу та велич східного краю. Вони робитимуть багато неймовірних комбінацій, а також індивідуальні трюки. Порівняти їх можна лише з полковими кіньми, а ніяк не з кроком кораблів пустелі.
Програма побудована на магії і чаклунстві, проходить у швидкому темпі, барвисто та динамічно, і це в свою чергу дає можливість глядачам демонструвати всю красу циркового мистецтва.
На Вас чекають: Посмішки! Приколи! Веселощі! Захват! Веселий гумор! І дух справжнього свята - свята цирку. Весь час на манежі запальна і святкова музика.
Хай очі дитячі горять цікавістю, а їхні серця сіяють радістю! Поспішайте! Цирк чекає на Вас та Ваших діток! Подаруйте собі свято!

У вартість туру включено:

  • транспортне обслуговування по маршруту,
  • вхідні квитки,
  • страховка,
  • послуги супроводжуючого.

У вартість туру не включено:

  • особисті витрати,
  • обід.

 

 

 

Copyright 2011 Переяславська Перлина - Національний цирк України. Custom Footer text Хостинг сайта предоставлен Besthosting
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free